Kontakt

Dane kontaktowe, adres, telefon, email, mapa dojazdu.

delimiter image

Pasieka Edukacyjna

Image module
Znajdziesz nas tutaj.

Mapa dojazdu znajduje się na dole strony

  • l.przybyl@gmail.com
  • +48 668 39 79 68
Jesteśmy w bardzo dogodnej lokalizacji. Działamy w pobliżu takich miast jak: KatowiceMikołówRuda ŚląskaZabrzeKnurówGliwiceChorzówBytomMysłowicePszczynaBielsko BiałaŻorySiemianowicePiekary ŚląskieTarnowskie GóryŁaziska

Główna pasieka (otwarta przez cały rok) mieści się przy budynku Dyrekcji Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie – Sośnia Góra. W budynku oraz przy placu zabaw dostępne są łazienki oraz kawiarnia. Obok pasieki znajduje się wieża widokowa. Parking znajduje się przy wjeździe na teren Śląskiego Ogrodu Botanicznego. Dojście do pasieki z parkingu (chodnikiem pod górę) trwa ok 5 minut. Obiekt jest otwarty przez cały rok do zmroku. Teren jest oświetlony. Wstęp jest bezpłatny.

Druga pasieka położona jest na terenie Ogrodu Czerwonego – Fiołkowa Góra. Wejście możliwe jest od strony ul. 15 grudnia na wprost Przedszkola nr 10 Mikołów-Mokre. Parking znajduje się pod przedszkolem oraz wzdłuż ulicy przylegającej do Ogrodu. Dojście do pasieki zajmuje ok 10 minut po dosyć ciężkiej nawierzchni żwirowej. Obiekt otwarty jest wyłącznie od wiosny do jesieni przed zachodem słońca. Teren nie jest oświetlony. Nie ma murowanych toalet z dostępem do wody. Na terenie znajdują się toalety Toi-Toi.

Pasieka Sośnia Góra

Ogród Żółty

Image module
  • Pasieka Sośnia Góra

Pasieka Fiołkowa Góra

Ogród Czerwony

Image module
  • Pasieka Fiołkowa Góra

Do zobaczenia wkrótce.

Koniecznie musisz nas odwiedzić!