';

Patronat medialny

Współpraca i patrinat medialny.

delimiter image

Patronat medialny

Zachęcamy do czytania, słuchania i oglądania…

Image module

Czasopismo “Pasieka”

Czasopismo “Pasieka” ukazuje się na rynku od 2003 roku – najpierw przez dwa lata jako kwartalnik, a potem, od 2005 roku, jako dwumiesięcznik. Porusza szereg zagadnień związanych z praktycznym i naukowym pszczelarstwem. Opisuje ważniejsze wydarzenia pszczelarskie, podaje kalendarium imprez pszczelarskich.

więcej

Image module

Miasto Dzieci

Nie traćcie czasu, który tak prędko umyka! Spędzajcie go z dziećmi! W Mieście Dzieci znajdziecie tysiące pomysłów na wspólne gry i zabawy, małe i duże wycieczki, wypady do kina, teatru, na warsztaty, rodzinne festyny i targi, ale także spokojne wieczory z najnowszą książką czy wspólne gotowanie.

więcej

Image module

Silesion

Silesion.pl – portal Kamila Durczoka, popularne źródło informacji na południu Polski. W serwisie znajdują się teksty o ostatnich wydarzeniach kulturalnych, biznesowych i sportowych. Witryna jest podzielona na sekcje: News, Zdrowie, Turystyka, Lifestyle, Kultura i Video.

więcej

Image module

Radio Katowice

Radio Katowice – regionalna rozgłośnia Polskiego Radia nadająca z Katowic. Istnieje od 1927 roku.

więcej

Image module

Radio eM

Radio eM – śląska stacja radiowa prowadzona przez Instytut Gość Media z siedzibą w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 11.

więcej

Image module

PortalPszczelarski.pl

PortalPszczelarski.pl powstał z myślą o polskich pszczelarzach, miłośnikach pszczół, amatorach dobrego miodu i osobach, którym tematyka ta jest szczególnie bliska. Jest to pierwszy profesjonalny portal internetowy poświęcony pszczelarstwu w Polsce i na świecie. Polecamy szczególnie dział CIEKAWOSTKI, w którym każdy znajdzie coś interesującego – nie tylko pszczelarze.

więcej

Image module

Portal mojMikolow.pl

Mój Mikołów – informacje o Mikołowie dla mieszkańców i przedsiębiorców. Wiadomości, ogłoszenia, praca, katalog firm i inne.

więcej

Image module

Kurier Pszczelarski

Kurier Pszczelarski – miesięcznik o życiu społeczeństwa pszczelarskiego i nie tylko. Znajdziesz tu ciekawostki o pszczelarstwie oraz darmowe e-wydanie naszego miesięcznika.

więcej

Audycja nagrana przez Polskie Radio Katowice w czerwcu 2017 roku na terenie Śląskiego Ogrodu Botanicznego w Mikołowie:

Udostępnij informacje o naszych wydarzeniach.

Zachęcamy do współpracy!